Příměstský tábor

Pevnost FF
Příměstský tábor Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové 

26. - 30. srpna 2019


Rádi byste zajistili svým dětem zábavný program na poslední dny prázdnin, který je zároveň pomalu připraví na nástup do školy? Jsou Vaše děti zvídavé, rádi se učí nové věci, ptají se a objevují svět kolem sebe? Právě pro ně je určen příměstský tábor, který letos potřetí Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové pořádá. Tábor bude zaměřen na aktivity spojené se společenskými vědami, sociální prací a historií. 

Nemusíte se však bát, že náplní tábora bude studium v učebnách našich fakult nebo dokonce psaní testů či skládání zkoušek. Pro účastníky je připraven bohatý interaktivní program zaměřený na spoustu zajímavých oblastí lidského života, činností a vědění, při kterém budou tvořit, pátrat, učit se hrou nebo třeba sportovat. 
 • Tábor je určený dětem ve věku od 7 do 12 let.
 • Je možné děti hlásit pouze na celý týden. 
 • Program tábora je vždy od 8 do 16 hodin. 
 • Děti je možné na tábor vodit od 7.30 hodin a vyzvedávat do 17 hodin. Místo setkání bude určené v programu daného dne. 
 • Po celou dobu konání tábora bude zajištěn odborný zdravotnický a pedagogický dohled. 
 • Cena pro děti rodičů nezaměstnaných na UHK: 2.100 Kč 
 • Cena pro děti rodičů zaměstnaných na UHK: 1.700 Kč 
 • V ceně je oběd ve školní jídelně Gymnázia J. K. Tyla, která je v blízkosti fakulty a vaří pro žáky základních a středních škol i studenty a zaměstnance Univerzity Hradec Králové. Součástí oběda je polévka, hlavní jídlo (výběr ze dvou jídel), nápoje a ovoce/zelenina. V případě výletů mimo centrum města budou zajištěny obědové balíčky a nápoje po celý den. V ceně je též doprava najatým autobusem na výlet do Archeoparku pravěku Všestary a materiál pro realizaci aktivit. Jídelníček naleznete pod programem tábora.
 • V ceně nejsou svačiny pro děti. Prosíme o vybavení dítěte dopolední a odpolední svačinou. Nápoje po celý den budou zajištěny, nicméně doporučujeme děti vybavit malou (0,5litrovou) lahví.
 • Přihlášení dětí na tábor: Pro přihlášení dítěte, prosíme, vyplňte online registrační formulář níže. Po zaslání přihlášky obdržíte potvrzení jejího přijetí na Univerzitě Hradec Králové. Následně Vám zašleme e-mailem údaje pro platbu příměstského tábora. Úhrada se bude konat formou bankovního převodu na účet UHK s přiděleným variabilním symbolem. Nutné je do poznámky příkazu k úhradě uvést jméno účastníka tábora.
 • Doporučené vybavení dětí (ideálně donesené v batohu): 2x svačina; 0,5litrová lahev; opalovací krém; sluneční brýle; pokrývka hlavy; repelent (především při dnech, kdy budou v přírodě); pláštěnka; jízdenky na MHD či městská karta; léky, pokud dítě nějaké užívá.  
 • Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Střítecká - e-mail: veronika.stritecka@uhk.cz; tel.: 493 331 217

--------------

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Hradec Králové, včetně jeho případného zveřejnění. 
Osoba pořizující záznam za Univerzitu Hradec Králové bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit své přání nebýt na záznamu zachycen. 
Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.uhk.cz/gdpr.
 

Naposledy upraveno: Střítecká Veronika, 20.3.2019 9:0