FFakultní spojky

Chceš studovat na naší #ffuhk, ale máš spoustu dotazů? Váháš, kam si podat přihlášku, a chtěl(a) by ses poradit se studenty #ffuhk? Zajímá tě, jak náročné je studium na #ffuhk? Chtěl(a) bys vědět, jak se co nejlépe připravit na přijímačky na naší #ffuhk? Hledáš informace o tom, jaké možnosti zahraničních výjezdů #ffuhk nabízí? Potřebuješ zjistit, kde, jak dobře a za kolik je možné v Hradci Králové bydlet?Všechny tvé otázky zodpoví a rádi poradí naše FFakultní spojky!
Buď FF tom s námi!


Vyber si studijní obor, který tě zajímá, a zeptej se na vše, co tě zajímá, přímo studentů! Nabízíme konzultace pro uchazeče o studium bakalářských i navazujících magisterských oborů naší Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. 


ARCHEOLOGIE
FFaktulní spojky: 


Náhled Mgr. Matouš Holas – archeolog – absolvent magisterského oboru Archeologie, student navazujícího doktorkého oboru Archeologie
Zajímá tě archeologie? Zeptej se Matouše prostřednictvím e-mailu matous.holas@uhk.cz nebo zprávy na Facebooku. Můžeš se s ním i sejít a všechno probrat osobně. :-)
 
 
ARCHIVNICTVÍ
FFakultní spojky: 


Náhled Mgr. Kateřina Doležalová  – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; absolventka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické), studentka doktorského oboru Archivnictví (modul Archivnictví se zaměřením na pomocné vědy historické)
Máš dotazy? Napiš Kateřině e-mail na katerina.dolezalova.3@uhk.cz nebo zprávu na Facebook 
 

Náhled Mgr. Eva Vodochodská – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; absolventka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické), studentka doktorského oboru Archivnictví (modul Archivnictví se zaměřením na pomocné vědy historické)
Máš dotazy? Napiš Evě e-mail na eva.vodochodska@uhk.cz nebo zprávu na Facebook  

 Bc. Martina Volšanská – archivářka – absolventka bakalářského oboru Archivnictví – historie; studentka navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Archivnictví a pomocné vědy historické) 
Máš dotazy? Napiš Martině e-mail na martina.volsanska@uhk.cz nebo zprávu na Facebook


POČÍTAČOVÁ PODPORA V ARCHIVNICTVÍ
FFakultní spojky: 

Náhled Bc. Tomáš Čurda – „počítačový archivář“ - absolvent bakalářského oboru Počítačová podpora v archivnictví; student navazujícího magisterského oboru Archivnictví (modul Moderní systémy v archivnictví)
Máš dotazy? Napiš Tomášovi e-mail na tomas.curda@uhk.cz


FILOZOFIE A SPOLEČENSKÉ VĚDY 
FFakultní spojky:


Náhled Mgr. Iveta Prášilová - filozofka - absolventka bakalářského studia Filozofie a společenské vědy; absolventka navazujícího magisterského oboru Filozofie, studentka doktorského programu Filozofie
Zajímá tě filozofie? Napiš Ivetě e-mail na iveta.prasilova@uhk.cz 
 
POLITOLOGIE
FFakultní spojky


Náhled  BcLucie Grundmannová - politoložka - absolventka bakalářského oboru Politologie, studentka navazujícího magisterského oboru Politologie - Africká studia.
Chceš studovat politologii? Zeptej se Lucie na vše, co tě zajímá! Napiš jí e-mail na lucie.grundmannova@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

Náhled Mgr. Jakub Novák - politolog - afrikanista - absolvent magisterského oboru Politologie - Africká studia, student navazujícího doktorského oboru Politologie - Africká studia.
Zajímá tě politologie? Své dotazy napiš Jakubovi na e-mail jakub.novak@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

Náhled Mgr. Matyáš Strnad - politolog - specializace Latinská Amerika - absolvent bakalářského programu Politologie, absolvent navazujícího magisterského programu Politologie - Latinskoamerická studia, student doktorského programu Politologie – Latinskoamerická studia.
Máš dotazy? Napiš Matyášovi e-mail na matyas.strnad@uhk.cz.


PREZENTACE A OCHRANA KULTURNÍHO DĚDICTVÍ, HISTORIE
FFakultní spojky: 


Náhled  MgrMiroslav Beneš - historik - student doktorského oboru na Historii 
Láká tě studium historie? Napiš Miroslavovi e-mail na miroslav.benes@uhk.cz.

SOCIOLOGIE
FFakultní spojky: 


 Tereza Koukalová - socioložka - studentka bakalářského oboru Sociologie obecná a empirická. 
Plánuješ studium sociologie? Napiš Tereze e-mail na tereza.koukalova@uhk.cz.


 Michala Kutová - socioložka - studentka bakalářského oboru Sociologie obecná a empirická
Chystáš se na přijímačky na sociologii? Napiš Tereze e-mail na  michala.kutova@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

  Martina Veletová - socioložka - studentka bakalářského oboru Sociologie obecná a empirická.
Nevíš si rady s přijímačkami na sociologii? Napiš Martině e-mail na martina.veletova@uhk.cz nebo zprávu na Facebook


 Michal Sikora - sociolog - student bakalářského oboru Sociologie obecná a empirická.
Zajímá tě studium sociologie? Napiš Michalu Sikorovi e-mail na michal.sikora@uhk.cz nebo zprávu na Facebook

 Tomáš Schusser - sociolog - student bakalářského oboru Sociologie obecná a empirická.
Láká tě studium sociologie, ale máš k němu spoustu dotazů? Napiš Tomáši Schusserovi e-mail na tomas.schusser@uhk.cz nebo zprávu na Facebook


Realizace aktivit pro uchazeče o studium je podpořena z projektu Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové, reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002427.

Naposledy upraveno: Střítecká Veronika, 10.12.2018 14:17