Absolventi

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,
 
dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníku věnovanému uplatnění absolventů Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové, jehož výstupy bychom rádi použili k dalšímu zlepšení studia na FIM UHK.

U většiny odpovědí na otázky se vybírá odpovídající varianta z nabídnutých možností. Na některé otázky je možné dát více odpovědí, a v tom případě budete na tuto možnost výslovně upozorněni. V ojedinělých případech je možné odpověď i napsat. Jestliže si v případě některé otázky nejste jisti přesnou odpovědí, pokuste se prosím o co nejpřesnější odhad.
Dotazník je anonymní a získané údaje budou použity výhradně pro výzkumné účely a inovaci studijním oborů FIM UHK. Jeho vyplnění Vám zabere maximálně 30 minut.

Dotazník naleznete na adrese: https://goo.gl/forms/BS2WQEY19WxXjf2H2.
 
Děkuji Vám za spolupráci, těším se na Vaše odpovědi a věřím, že nám pomohou udělat FIMku ještě lepší!
 
prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D.
děkan FIM UHK

 


Budeme se snažit vás informovat o všem podstatném, co se zde děje a o čem byste měli vědět.
NOVINKY najdete ZDE.


Velmi nás zajímá, jaké jsou vaše další osudy, a proto se těšíme na vaše podněty. Pokud máte nějaký zajímavý příběh a jste ochotni se s námi o něj podělit, ozvěte se nám prosím na adresu vera.palanova@uhk.cz. Rádi Váš příspěvek využijeme v našem e-občasníku Telegraf či v celouniverzitní Zpravodaji.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 29.9.2017 8:16