Mezinárodní zkoušky a diagnostický test

Mezinárodní jazykové zkoušky a diagnostický test pro zjištění jazykové úrovně z anglického jazyka

Seznam standardizovaných jazykových zkoušek uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Viz http://www.msmt.cz/uploads/O21/O211/jazykove_zkousky/SEZNAM_FIN_2016.pdf.
 
Katedra aplikované lingvistiky zajišťuje několik mezinárodních certifikovaných zkoušek z anglického jazyka zahrnutých do seznamu standardizovaných jazykových zkoušek MŠMT na dvou jazykových úrovních B2 a C1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky:
 
Úroveň B2:
FCE (Cambridge English First)
TOEIC (Test of English for International Communication) – Listening and Speaking
 
Úroveň C1:
CAE (Cambridge Advanced English)
TOEIC (Test of English for International Communication) – Listening and Speaking
 
Studenti mají možnost navštěvovat přípravné kurzy pro výše uvedené typy zkoušek. Více informací o kurzech Vám poskytne Mgr. Dagmar El-Hmoudová (dagmar.el-hmoudova@uhk.cz).
 
Diagnostický test
Svou jazykovou úroveň lze zjistit diagnostickým testem. Viz https://elt.oup.com/student/practicegrammar/test?cc=us&selLanguage=en.
 
Neváhejte a složte si zkoušku z anglického jazyka, otevře Vám cestu k zajímavým studijním a pracovním nabídkám, například k licenci průvodce v cestovním ruchu.


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
8. 12. 2016 
Interní dokumenty
8. 12. 2016 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Šimková Jana, 9.12.2016 9:54