23.03.2016 - 23.03.2016

  Business Modelling - Jak spojit byznys, moderní technologie a pomoc společnosti - workshop

  Akce je zrušena.

  Jak spojit byznys, moderní technologie a pomoc společnosti? Přijďte se inspirovat na workshop s bratry Slavíčkovými z královéhradecké firmy Koala Phone. 
  Láká vás podnikání a baví vás mobilní technologie? Přijďte se potkat s mladými úspěšnými podnikateli, bratry Slavíčkovými z královéhradecké firmy Koala Phone, kteří dokázali rozjet funkční byznys a ještě navíc tím pomáhat svému okolí. Jak se dokázali dostat až na japonský trh a jak jim na jejich cestě pomohl program Social Impact Award?
   
  Diskutovat můžete také a odborníkem z Inovátoři.cz Lukášem Policarem a zároveň s ním konzultovat svoje nápady nebo podnikatelský záměr. Vyzkoušíte si také práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas a uvidíte, že podnikatelský model na jednu A4 funguje skvěle.
   
  Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu společensky prospěšného podnikání mladých lidí, pod jehož hlavičkou workshop probíhá. Přijďte se podívat, inspirovat, nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.
    
  Workshop proběhne 23. 3. 2016 od 16:00 do 19:00 v posluchárně J31 Fakulty informatiky a managementu UHK. Účast je zdarma, přihlásit se můžete přes google formulář na webu Social Impact Award.


 • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 22.3.2016 8:44