11.07.2016

  Byla zahájena letní škola pro studenty z Hong Kongu a Hullu

  Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové a partnerské univerzity City University of Hong Kong a University of Hull (Velká Británie) pořádají 4-týdenní studentskou výměnu v rámci letní školy 2016.

  Letní škola pro zahraniční studenty byla dnes zahájena na půdě Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové a potrvá do 5.8.2016. Účastníky neformálně přivítali představitelé fakulty, děkan profesor Josef Hynek, proděkanka docentka Petra Poulová a vedoucí Institutu dalšího vzdělávání Mgr. Dagmar El-Hmoudová.
   

  Jedná se o reciproční výměnu studentů, která umožňuje vybraným českým, čínským a anglickým studentům studovat na vybrané univerzitě v zahraničí.  

  Podrobnosti letní školy včetně programu naleznete zde.
   
  Ve fotogalerii vidíte snímky z poznávacího výletu do Prahy dne 16.7., který byl součástí programu. Průvodce studentů, Tomáš Novotný, který studuje obor Management cestovního ruchu, říká: "Mimo jiné jsme čas využili například na návštěvu Kostela sv. Mikuláše a prošli jsme si také Židovskou čtvrť. Součástí prohlídky Hradu byla i Zlatá ulička, Chrám sv. Víta a Bazilika sv. Jiří. Na závěr jsme se šli podívat na Pivní festival v Riegrových sadech, což sice v itineráři nebylo uvedeno, ale určitě mělo velký úspěch." 


 • Více z Novinky

praha1 praha2 praha3 praha4 praha5 praha6 praha7 praha8

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 2.8.2016 13:48