09.03.2015

  Jsme vítězem soutěže Fakulta roku!

  Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové byla zvolena fakultou roku 2015.

  Děkujeme vám všem za vaše hlasy!


  A čím si fakulta vaši přízeň zasloužila? Nabízíme názor pana děkana docenta Janečka: "Nemyslím si, že bychom v něčem byli nějak zásadně zvláštní. Co je možná navíc, je velmi vstřícný přístup učitelů a dalších pracovníků k našim studentům. Bereme je skutečně jako své kolegy a dáváme jim maximum možností, aby mohli spoluutvářet charakter naší fakulty." 

  Významný podíl na úspěchu měl určitě i aktivní facebook fakulty. "I tady ale samozřejmě platí, že my jen soutěž připomínali. Na studentech samotných pak bylo, zda nám hlas dají, nebo ne." Říká vedoucí fb týmu fakulty, docent Bachmann a dodává: "Ještě jednou chci poděkovat studentům i absolventům FIMky za skvělé ocenění práce zdejších pedagogů, administrativních pracovníků a především vedení fakulty. Z výsledků ankety odhaduji, že pro FIM hlasovalo více než 500 lidí, což je přibližně čtvrtina současných studentů. Vědomí, že tolik lidí FIMku má tak rádo, stojí za to".  

  Hlasování Fakulta roku je průzkumem mezi studenty a absolventy vysokých škol v České republice, který by měl ukázat, jak se jim na jejich vysoké škole či fakultě studuje nebo studovalo. V průzkumu se hodnotí například celková spokojenost se školou a fakultou, zajímavost předmětů, odbornost vyučujících, příprava do praxe, možnosti realizace a zapojení do studentských nápadů a projektů na škole atd.
   

  Více informací můžete nalézt na stránkách organizátora soutěže FakultaRoku.cz.
  Napsali o nás: EkonomHospodářské noviny
   


 • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.7.2015 15:43