27.05.2019 - 20.06.2019

Výběrové řízení na pozice akademických pracovníků FIM UHK

Děkan Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozice akademických pracovníků.

Katedra rekreologie a cestovního ruchu
    akademický pracovník pro oblast cestovního ruchu – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)
    Požadavky: Znalosti v oblasti techniky služeb a kulturního dědictví výhodou.

Katedra informatiky a kvantitativních metod

akademický pracovník pro oblast matematiky – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)
    Požadavky: Znalosti v oblasti matematické analýzy a lineární algebry.

akademický pracovník pro oblast statistiky – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)

Požadavky: Znalosti v oblasti teorie pravděpodobnosti a statistických metod.

akademický pracovník pro oblast databázových systémů – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)

Požadavky: Znalosti v oblasti návrhu databází a provozu databázových systémů. Znalost relačních databází, SQL, popř. NoSQL databází. Zkušenosti s prací v ORACLE/MS SQL server výhodou.

Požadavky na uchazeče/ky:
    • prof., doc., Ph.D. (popř. student doktorského studia)
    • publikační činnost v oboru
    • samostatná a týmová výzkumná práce
    • morální a občanská bezúhonnost
    • aktivní znalost anglického jazyka

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019 popř. dle dohody

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky včetně profesního životopisu, dokladů o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech a hodnostech a přehledu dosavadních pedagogických a vědeckých činností zasílejte v obálce viditelně označení „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 20. 6. 2019 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 27.5.2019 8:20