31.10.2018

  Známe vítěze 19. ročníku soutěže eLearning

  Ve dnech 23.-25. října 2018 hostila FIM UHK účastníky dvou partnerských konferencí MoodleMoot.cz 2018 a eLearning 2018.

  Mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2018 pořádaná certifikovaným Moodle Partnerem společností PragoData Consulting, s.r.o. byla zaměřena především na předávání zkušeností ze světa e-learningového systému LMS Moodle. Tématické zaměření konference bylo cíleno i na středoškolské studenty, a to formou jejich aktivní účasti v soutěži o nejlepší e-learningový kurz vytvořený v LMS Moodle. Zvítězil tým z Gymnázia Boženy Němcové v Hradci Králové.


  Svou tradiční soutěž měla i konference eLearning 2018, pořádaná ve spolupráci UHK a sdružení EUNIS-CZ. V rámci této soutěže porota hodnotila 8 výukových eLearningových produktů. Nejvíce zaujala prezentace práce Pavla Brebery z Univerzity Parbubice s názvem Instagram jako součást kurzů odborného anglického jazyka realizovaných s využitím LMS MOODLE.
  Kromě cen sdružení EUNIS-CZ a EUNIS-SK byly rozdány také ceny věnované Českou společností pro systémovou integraci a Českou asociací distančního univerzitního vzdělávání. Byla udělena i cena PragoData Consulting, tu získala Hana Tulinská z Masarykovy univerzity za Otevřený webový kurz práce s informacemi.
  Ocenění si odvezli nejen tvůrci z Čech, ale také ze Slovenska.

  Dagmar Hillová a Viera Šajbidorová se Slovenské polnohospodárské univerzity získaly 3. cenu EUNIS-CZ za produkt Virtuálna platforma interaktívnej experimentálnej záhrady


 • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.10.2018 16:47