HIT kariéra - veletrh pracovních příležitostí

HIT kariéra 2019 - 11. ročník

se bude konat v úterý 5. března 2019 od 9 do 16 hodin
v prostorách FIM UHK, Hradecká 1249/6, Hradec Králové.

Firmy se budou prezentovat prostřednictvím 20 odborných přednášek na zvolené téma, prezentačními stánky ve vestibulu fakulty, postery s informacemi o společnosti a nabízených tématech závěrečných prací a praktických projektů apod.
Vstup na veletrh včetně přednášek volný.

PROGRAM2019
VIDEO 2018

Setkáte se s těmito firmami a společnostmi:
Accenture
Adastra
AIESEC
AMI Praha a.s.
ASTRATEX s.r.o.
Bezpečnostní informační služba
BizzTreat s.r.o.
Cleverbee solutions s.r.o.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
CSG Aerospace
Česká pojišťovna a.s.
Česká spořitelna, a.s.
DAMI development
eBrána s.r.o.
eMan s.r.o.
ERA a.s.
EY
ESN Buddy System HK
EURES a Úřad práce
FG Forrest, a.s.
Finanční úřad pro Královéhradecký kraj
FOXCONN
GIST, s.r.o.
GuideVision
Honigsberg&Duvel Datantechnik Czech s.r.o.
JABLOTRON CLOUD Services
KINGSPAN, a.s.
KPMG Česká republika, s.r.o.
Lundegaard a.s.
Měřičský ústav Litoměřice
Ministerstvo zemědělstní
MONETA Money Bank, a.s.
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Partners Financial Services, a.s.
Quadient s.r.o.
Studio Animato s.r.o.
ŠKODA AUTO a.s.
Technologické centrum Hradec Králové z.ú.
Trelleborg Bohemia, a.s.
UNICORN a.s.
VERA, spol. s r.o. 
Zápočet z byznysu

Accenture je mezinárodní společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů. Studentům FIM UHK nabízí rozmanité příležitosti v oblastech IT consultingu, systémové integrace, vývoje, testingu, IT infrastruktury, robotiky, business intelligence, datové analýzy, UX/UI, kybernetické bezpečnosti, projektového managementu a mnoha dalších. 
 


Adastra je technologická konzultační společnost. Vyrostla v oblasti dat a Information Managementu. 
Rozvíjí se především v Data Warehousingu, Business Intelligence včetně Mobile BI, Master Data Managementu a Enterprise Application Integration. Baví nás machine learning, deep learning i AI.
Pomáháme firmám získat z dat odpovědi na otázky – a tedy podklady pro strategická rozhodnutí.
Víme, jak budou vypadat za pár let obchody nebo banky, že trh směřuje k datům. K masové personalizaci, Business Intelligence, IoT. Tak trochu stojíme jednou nohou v budoucnosti.

AIESEC Hradec Králové působí na Univerzitě Hradec Králové již přes 4 roky. Za tu dobu se jí podařilo vyslat desítky českých studentů na zahraniční stáže, ale i přijmout desítky zahraničních studentů, kteří přijeli do Hradce Králové a okolí. V republikovém srovnání patří spíše k menším pobočkám a na univerzitě je jejími členy okolo 30 studentů. Ti mají v rámci členství možnost zdokonalovat své schopnosti a znalosti v mnoha oborech (marketing, finance, recruitment) a mají také možnost účastnit se zajímavých tréninků od místních firem.

Hradecká pobočka je známá i pro své konání vzdělávací série seminářů AIESEC Academy, která se koná již téměř dva roky během semestru. Studenti, kteří akademii navštíví mají možnost získat dodatečné vzdělání v různých oborech, které se jim bude hodit v praxi. Studenty kteří přes hradeckou pobočku vyjeli na stáž můžete pak potkat na cestovatelských večerech Sem&Tam v hradeckém AC klubu, kde vypráví o zážitcích ze své stáže. 

AMI Praha a.s. Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a ovládáme hned několik různých nástrojů - komerční i open source. Kombinujeme programování v Javě se znalostí produktu. Jsme ryze česká firma s více než 20letou historií.


Bezpečnostní informační služba je zpravodajská organizace, která působí na území českého státu. Jejím cílem je získávat a vyhodnocovat informace, které pomohou predikovat a včas informovat o rizicích, které ohrožují bezpečnost, demokratické základy, svrchovanost a celistvost státu. Jednou z významných oblastí je například kybernetický prostor.ASTRATEX s.r.o. Astratex patří mezi silné značky a je leadrem v oblasti on-line prodeje podprsenek a plavek na středoevropském trhu. V současnosti působíme na 10 trzích a v roce 2018 se náš obrat dostal skoro k 800 milionům Kč. Celých 55 % tvořily tržby z Česka a zbytek ostatní evropské země, především Slovensko, Polsko a Rumunsko. K tomu jsme měli více než 1,2 milionu unikátních zákazníků, jenom v České republice jich bylo více než 700 tisíc.


BizzTreat s.r.o. Jsme datoví detektivové. Pomáháme firmám hledat hodnotu v datech a řešit business otázky. Cleverbee solutions s.r.o.
Jsme česko-švýcarská společnost zaměřená na vývoj software s téměř 20ti letou historií. Pracujeme na zajímavých projektech v Česku, Švýcarsku a dalších zemích Evropy. Budujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky a naší hlavní předností je spolehlivost a přesnost.
Zabýváme se především dodávkou komplexních softwarových projektů, postavených na standardních technologiích, nebo vývojem na zakázku. Naše kompetence jsou především v oblastech budování portálů, řešení životního cyklu elektronických dokumentů, integrace aplikací, elektronizace podnikových procesů a zpracování dat (datové integrace, datové sklady, reporting).
Na rozdíl od velkých korporací jsme firma s rodinnou atmosférou. Nabízíme Ti možnost profesního růstu a účast na zajímavých projektech u nás i v zahraničí.


Continental Automotive Czech Republic s.r.o. vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu lidí a jejich zboží. Tato technologická společnost založená v roce 1871 nabízí bezpečná, efektivní, inteligentní a cenově dostupná řešení pro vozidla, stroje, dopravu a přepravu. Společnost Continental dosáhla v roce 2018 odhadovaného obratu 44,4 miliard EUR a v současné době zaměstnává více než 244 000 zaměstnanců v 61 zemích. 
V České republice působí Continental ve výrobních závodech v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích, Ostravě, Horšovském Týnu a Trutnově a od roku 2014 také ve vývojovém centru v Ostravě. V současné době zaměstnáváme v ČR více než 16 000 zaměstnanců.


CSG Aerospace  POJĎTE S NÁMI TVOŘIT BUDOUCNOST LETECTVÍ!
Kdo jsme? Letecká divize v rámci CZECHOSLOVAK GROUP spojující několik českých a slovenských společností, které se pohybují v oboru Aerospace. Komplexním portfoliem poskytovaných produktů a služeb se řadíme mezi největší hráče v oboru v Evropě.
Čím se zabýváme? V naší divizi jsou vývojové, konstrukční, výrobní i obchodní společnosti a tomu odpovídá i široká nabídka pracovních míst. Našimi produkty jsou např. bezpilotní letouny, radarové systémy, systémy řízení letového provozu, záznamové a bezpečnostní systémy, ale i služby jako integrace avioniky, pilotní výcviky a konstrukční projekty.
Rádi si vychováme talentované lidi bez předchozích zkušeností v oboru.

 
Česká pojišťovna a.s. Jsme univerzální pojišťovnou se 190 letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. O spokojenost klientů pečují profesionální obchodní zástupci na 1 500 distribučních místech. Česká pojišťovna spravuje více než sedm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 22,1 %.
Absolventi představují pro naši společnost silný náboj, provzdušnění, oživení svým nadšením a neotřelými úhly pohledu na věc. V České pojišťovně pracuje řada zaměstnanců, kteří se v mnoha případech vypracovali z pozic čerstvých absolventů na pozice specialistů a lídrů. Jsme si jako moderní společnost vědomi potenciálu, který v zaměstnávání absolventů dřímá. Dáváme absolventům rádi šanci, kdykoli je to jen trochu možné. Když se jí rádi chopí a využijí ji, pak vzniká synergie, která je nesmírně obohacující.

Česká spořitelna je velká banka s velkými možnostmi. Aktuálně zaměstnává lehce přes 10 000 zaměstanců. Svůj talent zde uplatňují lidé nejrůznějšího charakteru, vyznání, zájmu, naturelu, umění a schopností.
Ve spořitelně potkáte 20 letého týpka po škole, který jezdí do práce na skatu, stejně jako 30 letého hipstera, který si nosí do obědy do práce, přes 40 letého zkušeného, distingovaného manažera.
Česká spořitelna je otevřenou společností pro všechny, kteří chtějí svůj talent rozvíjet.


DAMI development  na IT trhu reprezentujeme mladou a rozvíjející se softwarovou společnost. Řešíme kompletní stavbu projektů od počátečního návrhu až po vývoj a konečnou distribuci. Specializujeme se na vývoj mobilních aplikací pro platformy Android i iOS, včetně jejich propojení s komplexními systémy.
Naše portfolio obnáší i tvorbu webových aplikací, informačních systémů a webových portálů. Nezalekneme se ani zařízení jako jsou IoT čidla a senzory nebo Apple Watch, Android Wear a rozšířená realita v mobilních aplikacích.
Za zmínku stojí fakt, že jedním ze zakladatelů je úspěšný FIMák. Zajímá vás víc o dění v našem týmu? Klikněte na www.damidev.com a buďte v obraze.
 

eBRÁNA je pardubická digitální agentura, která se zabývá výrobou webů, eshopů a digitálním marketingem. Je prémiovým partnerem Googlu a aktuálně má zhruba 1800 klientů, kterým poskytuje komplexní služby v digitálním marketingu. V minulém roce byla zvolena Zaměstnavatelem regionu (v kategorii do 500 zaměstnanců) a Nejžádanějším zaměstnavatelem mezi studenty.“

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj. Více informací zde.

eMan s.r.o. Byli jsme čtyři, když jsme v roce 2010 eMan rozjeli. Dneska už je nás v týmu víc než stovka a najdete nás jak na pěti pobočkách v České republice, tak v americkém Houstonu. Vyvíjíme software pro chytré telefony, tablety, weby, auta a jiná chytrá zařízení. Baví nás inovativní software. Vyznáme se v nejnovějších trendech jako rozšířená a virtuální realita, strojové učení, umělá inteligence nebo internet věcí. A umíme je vhodně použít. Našimi klienty jsou tuzemské firmy i nadnárodní korporace.  
 
 
ERA a.s. je průkopníkem a tvůrcem světového trhu v oboru multilaterace a pokračovatelem více než padesátileté tradice pasivní radiolokace v České republice. 
Má vlastní silné R&D centrum a vlastní více než 30 světových patentů v tomto oboru. Díky osvědčeným technologiím multilaterace a ADS-B, nabízejícím výkonná a spolehlivá dohledová řešení, dodala ERA a.s. přes 130 systémů zákazníkům z řad organizací řízení letového provozu, letišť a vojenských sil ve více než 60 zemích na světě. Rádi byste se dozvěděli více? Pak se podívejte na kariera.era.aero.

ESN Buddy System HK


 

 
EURES a Úřad práce ČRKrajská pobočka v Hradci Králové – Poradenská síť EURES poskytuje informace z oblasti životních a pracovních podmínek všem zájemcům o práci v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku. Na portálech EURES najdete databáze volných pracovních míst, včetně sezónních prací.
Poradenství EURES je zdarma.
www.eures.cz

EY
Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. 
Specializujeme se také na Advisory, Transakce nebo na Forenzní služby. Poradenské služby poskytujeme více než tisícovce českých i mezinárodních společností. Pracujeme pro dvacet firem z české top 30 a pro všech pět největších bank v zemi. Radíme startupům a začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku. Máme proježděnou republiku jako málokdo.

 
 
FG Forrest, a.s. - Jsme Forresti. Specializujeme se na technicky náročná webová řešení, produkujeme rozsáhlé informační weby, e-shopy a intranety. Spolupracujeme s klienty ČEZ, Pivovar Bernard, McDonald’s nebo Warhorse Studios. Najdete nás v Praze, Hradci Králové a Náchodě.
FOXCONN je předním světovým výrobcem elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb. Centrála pro Evropu byla založena na počátku nového tisíciletí v České republice. Od té doby se Foxconn stal jedním ze tří nejvýznamnějších českých exportérů. Zároveň je dlouhodobě považován za nejlepšího zaměstnavatele v regionu. V rámci aktivit druhé generace se Foxconn soustředí na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblastech navrhování a vývoje průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren (digital factory) v souladu s principy konceptu Průmysl 4.0 (Industry 4.0). Foxconn tím sleduje strategický cíl, stát se předním celosvětovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.


GIST, s.r.o. Jsme hradecká softwarová a poradenská společnost založená v roce 1994.
Znalostmi podpořenými informatikou pomáháme manažerům řídit správným směrem.
Nabízíme produkty a služby postavené na spojení našich kompetencí z těchto tří oblastí:
  • Controlling       
  • Business Intelligence      
  • Vývoj software
Přínosy našich produktů a služeb ocenilo již více než 500 zákazníků ze všech segmentů průmyslu, obchodu, služeb a veřejné správy.

 
GuideVision je nejvýznamnějším partnerem ServiceNow ve střední a východní Evropě. Cloudová platforma ServiceNow je celosvětovou jedničkou pro automatizaci zejména IT procesů (ITSM). Poskytujeme kompletní “end-to-end” služby zaměřené na integraci ServiceNow do různorodého firemního prostředí.
Rádi Tě uvítáme v našem týmu a do ServiceNow Tě zasvětíme. Projdeš si naším adaptačním programem a po jeho úspěšném absolvování budeš pracovat na zajímavých projektech.
Co tě u nás čeká:
  • Podílení se na implementaci ServiceNow v rámci projektů u řady nadnárodních zákazníků.
  • Komunikace se zákazníkem, a to zejména v anglickém jazyce.
  • Příležitost učit se od profesionálů v oboru.
  • Firemní Hackathon, teambuildingy, interní konference, workshopy, technická a soft-skills školení.
  • Přátelské prostředí, inspirativní tým a individuální přístup.
  • Možnost práce na pozicích Developer/Konzultant ServiceNow, Scrum Master nebo QA Engineer.
 Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
je dceřinou společností německého holdingu H&D působícího na celosvětovém trhu. Od roku 2018 jsme součástí nadnárodní korporace HCL Technologies, která patří mezi TOP 20 IT společností světa, působí ve 43 zemích a zaměstnává přes 130 000 expertů z oblasti IT, automotive, výroby, finančních služeb, zdravotnictví a telekomunikací.
V České republice poskytujeme IT řešení šitá na míru již od roku 2007!  Z malé společnosti se rozrostla do své dnešní podoby, kdy čítá více než 160 zaměstnanců a kooperuje na desítkách různorodých projektů v oblasti informačních a telekomunikačních technologiích.
Ačkoliv naše první kroky byly zejména v automotive projektech, nyní nabízíme a realizujeme své projekty v rozlišných oblastech lidské činnosti. Naše řešení pomáhají nejen nadnárodním koncernům, ale taktéž menším a středním společnostem.
Naše vize a mise je být hrdou společností, ve které jsme všichni partnery, a společně rozvíjíme obchodní aktivity a zájmy našich zákazníků. S potěšením pomáháme našim zákazníkům dosáhnout jejich cílů prostřednictvím našich služeb a IT řešení.

Portfolio:
• Vývoj mobilních a webových aplikací
• Konektivita vozu
• Nástroje a simulátory pro testování infotaimentu vozu
• PLM / PDM Systémy
• Strojové vidění
• Rozšířená realita
• IT služby a konzultace, podpora IT projektů
• Projektové management
Další informace o společnosti a portfoliu naleznete na stránkách www.hud.cz

Kariéra: Zajímají Vás nové technologie, vývoj aplikací a softwaru nebo efektivní výrobní informační systémy? Máte technické vzdělání a zkušenosti z oblasti IT? Pak do našeho týmu hledáme právě Vás! 
Ačkoliv se pohybujeme v oblasti IT, máme i řadu pozic, kde není nezbytná odborná znalost této oblasti. Stačí nám Váš zájem o tuto oblast a ochota se dále vzdělávat.
Pro informace o aktuálně otevřených pozicích, navštivte naše kariérní stránky https://www.hud.cz/kariera/

 
Vším, co děláme, dáváme produktům větší smysl.
Vytváříme kompletní řešení, které propojuje produkt s uživateli.
Děláme skutečné Internet of Things.
O nás:
Jsme parta lidí, kteří vyvíjejí a provozují ucelené řešení pro IoT zařízení – především alarmy, které jsou prodávány do 73 zemí světa.
 
 
KINGSPAN a.s.  Jsme jedničkou na trhu nízkoenergetických stavebních systémů. Po celém světě zaměstnáváme na 13 tisíc lidí. V České republice působíme od roku 1998 v Hradci Králové, kde ve výrobním závodě vyrábíme sendvičové izolační panely. V současné době má Kingspan v Hradci Králové cca 430 zaměstnanců. Díky tomu, že zde máme umístěnou řadu centrálních oddělení, které svou prací podporují naše závody po celé Evropě, mohou naši zaměstnanci pracovat v mezinárodních týmech a mají možnost denně využívat znalost cizích jazyků, především angličtiny.
Kingspan velmi dbá na dopady výroby na životní prostředí, proto neustále usiluje o redukci emisí skleníkových plynů, energetickou soběstačnost budov a redukci dopadů činnosti firmy i u svých dodavatelů.

 
KPMG Česká republika
zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.  Jako součást celosvětové sítě poradenských společností může KPMG Česká republika využít znalosti a zkušenosti více než 200 tisíc odborníků, kteří působí ve 155 státech světa. Nezávislé členské společnosti sítě KPMG jsou přidružené ke KPMG International Cooperative  („KPMG International“), švýcarské organizační jednotce. Každá členská společnost celosvětové sítě KPMG je právně samostatná a oddělená jednotka a tak se označuje.  

 
Lundegaard a.s.  Jsme konzultačně-technologická firma, na trhu jsme již 20 let. Pomáháme zjednodušovat lidem život prostřednictvím budování chytrých digitálních služeb pro naše klienty. Stavíme rozsáhlé weby, portály, intranety pro velké společnosti (jakými jsou např. Moneta, 3M, T-Mobile, Hello bank! a další). Tvoříme prostředí, ve kterém se potkávají, navzájem inspirují a profesně rostou špičkoví odborníci.


Měřičský ústav Litoměřice Jsme státní organizace s celorepublikovou působností. Ve prospěch oprávněných orgánů státní správy provádíme speciální telekomunikační měření a analýzy související se zajištěním bezpečnosti státu. Pro podporu plnění vlastních úkolů provádíme vývoj a výrobu speciálních zařízení a softwarových nástrojů.
Ministerstvo zemědělství Nabízíme jistotu a stabilitu zaměstnání, možnost dalšího osobního a odborného rozvoje, sladění osobního a pracovního života, práci v menším kolektivu.
Oceníme dobré nápady jak čerstvých absolventů, tak zkušených kolegů s delší praxí. Pro všechny nabízíme perspektivu a seberealizaci díky samostatné a tvůrčí práci.
Pozice zaměstnance ve státní správě přináší nejen možnosti dalšího vzdělávání, získávání zkušeností, široký rozhled, a takto získané zkušenosti lze využít při absolvování výběrových řízení do institucí EU nebo na zajímavou pozici agrárního diplomata v zahraničí.
zamestnani@mze.cz, staz@mze.cz.


MONETA Money Bank, a.s. Jsme česká banka s ambicí stát se šampionem ve financování českých domácností, živnostníků a firem. Jsme odpovědnou společností, která myslí na své zaměstnance. Proto vytváříme příjemné a funkční prostředí, aby se v práci naši lidé cítili dobře a těšili se ze vzájemné spolupráce. Na naší moderní centrále a pobočkách zaměstnáváme přes 3 000 lidí. V MONETA pracují profíci, kteří nováčkům pomohou v začátcích a od kterých se můžete učit. Chcete být součástí našeho týmu? Možná právě teď je ten nejlepší čas.

Partners Financial Services, a.s. Jsme tým mladých lidí, máme ambice něco dokázat, odvahu jít novým směrem a chceme se rozvíjet.
Obyčejné nám nestačí. Toužíme vynikat. Nevzdáváme se.
Máš to podobně? Pojďme se poznat a zjistit, zda patříš mezi nás!
Nenabízíme Ti práci ani stravenky… Nabízíme životní příležitost. Jsme Partners.
BTW: Taky pohovory děláme jinak. Budeme se bavit o Tobě, o silných stránkách a co od života očekáváš. Přijď si to nanečisto vyzkoušet.

PROFI CREDIT Czech, a.s. Naše společnost je dlouholetým úspěšným poskytovatelem finančních služeb. Centrálu máme v krásné lokalitě na břehu Labe nedaleko centra Pardubic a potkáváme se tu s více než 250 kolegy, kteří pracují na odděleních marketingu, auditu, financí, obchodu, provozu, pohledávek, call centra, risku, HR a IT.
Noví zaměstnanci jsou u nás vždy příjemně překvapeni přátelskou atmosférou, která dělá z práce místo, kam se mohou těšit, a navíc u nás mají prostor k osobnímu a profesnímu rozvoji.
Nezapomínáme ani na příležitosti pro studenty, kterým nabízíme možnost vyzkoušet si reálný profesní svět a získat zkušenosti v rámci našeho Junior Trainee Programu.
Pokud máš zájem stát se naší součástí, rádi tě mezi sebe přijmeme.
 
Quadient s.r.o. je globální leader v oboru řízení komunikace se zákazníky. Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerů z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Ačkoli se jedná o globální společnost, celý vývojový tým sídlí v České republice, konkrétně v Hradci Králové, Olomouci a Ostravě. Z původních pěti lidí se rozrostl na současných 400+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2017, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji, Best Employer v ČR v letech 2012, 2014, 2015 a 2016 a nejnovější - Zaměstnavatel regionu Královehradecký kraj v roce 2018. 


Studio Animato s.r.o. Vytváříme moderní weby, funkční e-shopy a atraktivní obsah. Pracujeme v sehraném týmu, který má zkušenosti s uváděním nových značek na on-line trh a výkonnostním on-line marketingem. Dodáváme značkám důvěryhodnost a atraktivitu. Zkušenosti sbíráme už více než 20 let. Na projektech pracujeme tak, abychom na ně mohli být pyšní.Věděli jste, že Škodovka není jen o výrobě aut, ale že za každým vyrobeným vozem stojí vyspělé a moderní IT? Nejsme jen největší česká automobilka, která mimo jiné patří mezi tři nejstarší výrobce automobilů na celém světě. ŠKODA AUTO se stává IT firmou. V areálu společnosti se nachází největší soukromé průmyslové datové centrum v České republice, které dosahuje výpočetní kapacity 15 petaFLOPS, což představuje 15.000.000.000.000.000 výpočetních operací za sekundu a jeho kapacita je mimo jiné využita i pro virtuální realitu, vizualizace a simulace. Ve Škodovce najdete téměř všechny nejmodernější IT technologie od většiny světových výrobců. Vyvíjí a provozují přes 800 aplikací a systémů pro 18 000 uživatelů. Pro některé z těchto technologií si automobilka sama vyvinula software. Vyvíjí aplikace pro 50 zemí, samotný web Škodovky je spuštěn ve 108 zemích světa a v IT řešeních tým ŠKODA IT podporuje přes 600 společností skupiny Volkswagen.
Úspěch Škodovky ale stojí především na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci – tu Škodovka umí náležitě ocenit, a nejen proto se již po několikáté stala zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost profesního růstu vám spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z vás pod křídly Škodováckého šípu stanou špičky v oboru. Nenechte si ujet jedinečnou příležitost a staňte se součástí moderní a technologicky vyspělé společnosti. Vyberte si z palety možností na www.skoda-kariera.cz/IT.

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
Vědeckotechnický park a podnikatelský inkubátor se sídlem v Hradci Králové podporuje začínající i zkušené podnikatele, kterým poskytuje špičkové zázemí i přístup k nejnovějším technologiím. Pomáháme při rozjezdu podnikání, nabízíme odborné poradenství, mentoring a konzultace. Organizujeme semináře, školení, workshopy i akce pro širokou veřejnost.
Podporujeme technické vzdělávání na všech stupních a systematicky pracujeme jak se základními a středními, tak i s vysokými školami. Díky dlouholetému partnerství s Univerzitou Hradec Králové můžeme studentům nabídnout odborné semestrální kurzy zaměřené na podnikání a také možnost stáží a profesního uplatnění přímo v TC HK.


Trelleborg Bohemia a.s. patří do skupiny Trelleborg AB, která působí v 50 zemích světa a zaměstnává přes 23 000 zaměstnanců.
Trelleborg Bohemia a.s. je přední světový výrobce a dodavatel produktů pro významné společnosti po celém světě. Má více jak 90. leté zkušenosti ve vývoji antivibračních systémů, dílů z lisované pryže a těsnících elementů. Jsme 3. největší zaměstnavatel v Královéhradeckém regionu, v Hradci Králové máme přes 900 zaměstnanců.
Naši zákazníci oceňují především širokou škálu služeb s nejvyšším stupněm kvality. Díky tomu jsme si získali důvěru těch největších značek. Mezi naše zákazníky patří např.:
Audi, BMV,  Mercedes , Porsche, Scania, Seat, Škoda Auto, VW, Volvo a další.


UNICORN a.s. je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Jsme však zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi.

Společnost VERA se od roku 1994 věnuje vývoji a implementaci komplexních informačních systémů pro instituce veřejné správy. Současně poskytuje celou řadu služeb, které souvisí s využíváním informačního systému. Stojí za projekty, jako jsou Portál občana, díky kterému už lidé nemusí chodit na úřad, nebo za projektem na automatické zpracování dopravních přestupků, který významnou měrou pomáhá zvýšení bezpečnosti na silnicích.


Zápočet z byznysu je projekt, který jednoduše propojuje vejšku s byznysem. To děláme pomocí interaktivních workshopů s názvem Stáž Zápočtu z byznysu, kde absolventi získávají exklusivní certifikát. Trénujeme mladé lidi v oblasti jejich “soft skills”. Propagujeme podnikatelské myšlení. Jsme zdrojem kontaktů do byznysu. Víme o podnikatelských příležitostech. Razíme heslo: "Přestaň brigádničit, máš na víc!”

 VIDEO 2018

Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
28. 1. 2016 
Interní dokumenty
28. 1. 2016 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 5.3.2019 8:41