Pozvánky

Srdečně zveme na další ročník Pedagogických dnů!

Během jednoho týdne od 25. do 30. března 2019 nabízí Pedagogická fakulta pestrý program složený z řady přednášek, workshopů, konferencí, výstav, koncertů, sportovních akcí a dalších aktivit.

Mezi největší lákadla nadcházejícího ročníku patří hlavní přednáška Pedagogických dnů Je ADHD historické novum?, kterou pronese ve středu 27. března 2019 ve 14 hodin profesor Cyril Höschl.

Součástí programu je také slavnostní večer Pedagogické fakulty spojený s koncertem, na kterém se budou předávat výroční ceny mimořádným osobnostem fakulty.
 

Pedagogické dny nabízejí jedinečnou příležitost pro setkávání učitelů z praxe s akademiky, pro vzájemnou výměnu zkušeností. V rámci Pedagogických dnů se také odehrávají odborné konference, jež mají už svou tradici a hostí i badatele ze zahraničí.

V průběhu celého týdne bude v prostorách Univerzity Hradec Králové probíhat rovněž bohatý doprovodný program. Návštěvníci tak mohou kromě přednášek, workshopů, seminářů a konferencí navštívit divadelní nebo hudební představení, vernisáže výstav a zhlédnout prezentace studentských prací.

Pedagogické dny 2019 také připomenou 60. výročí vysokoškolské přípravy učitelů ve východních Čechách.

Naposledy upraveno: Kubařová Petra, 19.3.2019 13:32