Kontakt


Kde a kdy nás najdete

Augustin sídlí na adrese Hradecká 1285 ve 4. patře budovy S v místnostech č. 74460 (Mgr. Petra Chalupová, Mgr. Nela Henclová).

V průběhu akademického roku máme otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 16:30. Osobní setkání je možné na základě předchozí domluvy.

Jak nás kontaktovat

Korespondenční adresa:

Univerzita Hradec Králové
Informačně-poradenské a kariérní centrum - Augustin
Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové
Pozn.: Augustin sídlí na adrese Hradecká 1285, Hradec Králové.

Telefon: (+420 49 333) 2717
E-mail: augustin@uhk.cz
Skype: augustin_uhk
Facebook: Informaně-poradenské a kariérní centrum Univerzity Hradec Králové
Instagram: Ipakc_UHK


Kudy k nám


Pojedete-li k nám z autobusového či vlakového nádraží městskou hromadnou dopravou, můžete si vybrat mezi dvěma cílovými zastávkami - Fakultní nemocnicí (linka 1, 9, 24)  nebo Zimním stadionem (linka 2). Jízdní řády a trasy autobusů naleznete na www.dpmhk.cz. V případě, že k nám dorazíte automobilem, můžete využít bezplatného parkoviště před budovou. Z nádraží lze jít i pěšky, přičemž trasa je dlouhá zhruba 2,5 km a trvá okolo 30 min. 

Na bezbariérové parkovací stání u budovy S se dostanete vjezdem mezi Studijní a vědeckou knihovnou a kampusem UHK. U závory je třeba zazvonit na recepci. Poté pokračujte dle následujícího plánku. Cesta do kanceláří Augustinu je znázorněna na následujících pláncích. 

Do Augustinu se můžete dostat i z budovy A průchodem přes budovu J (budova Fakulty informatiky a managementu). Pro průchod využijte 2. podlaží budov. 

                                    
 

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 20.11.2018 10:23