Další aktivity

Další aktivity Kariérního centra a sociální poradny Univerzity Hradec Králové:

WORKSHOPY PRO STUDENTY
V rámci celého akademického roku pořádáme řadu workshopů a dalších skupinových akvitit pro studenty a absolventy na různá témata. Zabýváme se jak tématy určenými studentům napříč UHK (Jak napsat životopis, Příprava na assessment centrum,...), tak tématy zaměřenými na jednotlvé studijní obory, jejich uplatnitelnost a kontakt s praxí (Besedy se zaměstnavateli a odborníky z praxe).

KOUČOVÁNÍ
Studentům a absolventům do dvou let od ukončení studia nabízíme také techniku koučování - nástroj osobního rozvoje, proces podporující nové nápady a využití vlastního potenciálu. Tento pozitivně orientovaný, aktivní proces je zaměřen na budoucnost a uvědomování si cílu a objevování možností a cest k jejich dosažení. Individuální konzultace nabízíme v rámci celého roku po předchozí domluvě.

KARIÉRNÍ WEB
Kariérní web kariera.uhk.cz nabízí možnost sledovat pracovní nabídky zaměsnavatelů, vkládat vlastní poptávky po práci, vybrat si mentora, přihlásit se na workshopy a semináře, získat informace o kariérním poradenství atd. Stačí se pouze zaregistrovat.

MENTORING
Nabízíme možnost využít mentoring - nový nástroj pro získání zkušeností a náhled do reálného pracovního prostředí. Mentoring je profesionální vztah dvou osob - mentora (odborníka) a mentorovaného studenta. Jde o účinný způsob předávání zkušeností, rozvoje schopností a dovedností, možnost osobního rozvoje obou zúčastněných. Více informací naleznete zde.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ KONTAKTU SE ZAMĚSTNAVATELI
Kontaktujeme různé subjetky v regionu a navazujeme dlouhodobou spolupráci s potencionálními zaměstnavateli. Tím zprostředkováváme studentům a absolventům Univerzity Hradec Králové možnost získat reálné informace o situaci na trhu práce a o požadavcích zaměstnavatelů.

VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘE
Nabízíme semináře zaměřené např. na zaměstnávání absolventů, včetně dotačních titulů na podporu jejich vstupu na trh práce, či rozšiřování profesních i neprofesních schopností a doveností.

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 11.3.2016 11:47