14.06.2017 - 25.08.2017

  Děti zažijí Chytré léto s Filozofickou fakultou UHK

  Letos poprvé se na akademické půdě Univerzity Hradec Králové uskuteční příměstský tábor. Chytré léto s FFildou si děti užijí od 21. do 25. srpna. Závěr prázdnin jim tak může zpestřit zábavný program zaměřený na společenské vědy a historii.

  "Není však třeba se obávat toho, že bude děti čekat studium v učebnách či dokonce skládání zkoušek. Účastníci tábora sice zažijí svou první slavnostní imatrikulaci a závěrečnou promoci, při níž obdrží diplom bakaláře oboru Táborové vědy, ale je pro ně připraven i pestrý interaktivní program, při němž se s akademiky i studenty FF UHK proletí světem i časem. Půjdou po stopách pračlověka v Archeoparku pravěku ve Všestarech, s archiváři zachrání Lexikon kouzelných dějin, se sociology absolvují stezku odvahy v městských lesích, zasportují si při antické univerziádě, navštíví rozhlasové i televizní studio a sepíší dokonce Deklaraci dětských lidských práv.
  Tábor je určen dětem od šesti do dvanácti let. Program tábora bude vždy od 8 do 16 hodin. Po celou dobu konání tábora bude zajištěn odborný zdravotnický a pedagogický dohled."

  Zdroj: Hradecký deník

  Další informace o příměstském táboře naleznete zde.


 • Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Vernerová Tereza, 14.6.2017 8:13