12.03.2015 - 12.03.2015

  Kariérní web UHK je spuštěn!

  Kariérní centrum Univerzity Hradec Králové (UHK), jehož snahou je zvyšovat úspěšnost absolventů naší univerzity na trhu práce, spustilo nový Kariérní web – kariera.uhk.cz. Cílem tohoto webového prostředí je propojovat studenty a absolventy UHK s praxí a pomoci jim tak nalézt zajímavé pracovní uplatnění či získat profesní zkušenosti.

  Kariérní web umožňuje registrovaným studentům a absolventům UHK vyhledávat v pracovních nabídkách zaměstnavatelů, vkládat vlastní poptávky po práci a brigádě či se hlásit na workshopy, sebezkušenostní aktivity, koučování a další akce, které jim pomohou se připravit na nepříznivou situaci na trhu práce s ohledem na jejich obor a osobnostní předpoklady.  „Je to dobrý nástroj pro aktivní studenty a absolventy, kteří chtějí pracovat na své profesní budoucnosti a uspět v konkurenčním prostředí trhu práce – udělat něco navíc se vyplatí,“ přibližuje poslání webu Markéta Pešťáková.

  Kariérní web rovněž nabízí studentům a absolventům zapojit se do aktivity MENTORING, jakožto nového nástroje kariérního rozvoje. Zapojit se mohou ti, kteří mají zájem spolupracovat s mentorem, sdílet s ním zkušenosti, získat nové kontakty či nahlédnout do reálného prostředí pracovního trhu, kde mentoring zpravidla probíhá.

  Více informací naleznete na Kariérním webu nebo přímo na stránkách Kariérního centra.


 • Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 11.3.2015 10:38