07.12.2016

  Ostrá řež na ledě a skvělí fanoušci!

  Pohár zůstal v Pardubicích, gratulujeme a děkujeme všem hráčům za sportovní zážitek! Výsledek třetího hokejového meziuniverzitního derby potěšil v podvečer na Mikuláše pardubické fanoušky.

  Přestože se hokejový tým Univerzity Hradec Králové maximálně snažil, sérii dvou předcházejících vítězství o třetí výhru neobohatil. Konečný výsledek 2:6 byl provázen bojovými pokřiky a skandováním fanoušků, kterých přišlo do pardubické ČEZ Arény přes dva a půl tisíce a pro hráče obou univerzitních týmů složených výhradně ze studentů univerzit, vytvořili skvělou atmosféru.

  „Přestože náš tým letos prohrál, nejsem smutný. Jako bývalý hokejista mám radost z tak skvělé nálady, která zde panuje a také z faktu, že se společný projekt s Univerzitou Pardubice úspěšně přeměňuje v tradici. Blahopřeji pardubickým hráčům k vítězství a budu se těšit za rok na odvetu.“-Řekl po zápase rektor Univerzity Hradec Králové prof. Kamil Kuča.
  Čtvrté meziuniverzitní hokejové derby se v roce 2017 odehraje na ledě v Hradci Králové. Všem hráčům děkujeme za skvělý sportovní zážitek a fanouškům obou týmů za vynikající podporu a atmosféru!


  Ing. Zuzana Boučková

  tisková mluvčí a tajemnice pro vnější vztahy UHK

  Hokejové spoty připravené pro účely Univerzitního derby:   


 • Více z Čím žijeme

Hokej-hromadna-b hokej-jako-taky-tam-spad hokej-v-satne

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 7.12.2016 22:28