21.08.2013

  Univerzitní expertka na situaci v Egyptě - nabídka komentářů

  ​Vážení pracovníci médií, rádi bychom Vám za Univerzitu Hradec Králové nabídli možnost získat informace, komentáře a analýzy k současnému dění v Egyptě přímo od regionální expertky na tuto oblast, doktorandky Katedry politologie Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové a zároveň tajemnice egyptského velvyslance v Praze paní Mgr. Jany Kostrounové.

  Pokud byste se chtěli dozvědět více o aktuální situaci v Egyptě, egyptské politické scéně, národní kultuře, mentalitě tamních obyvatel a jejich náboženství, vlivu momentální krize v zemi na okolní státy či vztahy s Evropskou unií a další, neváhejte se na magistru Janu Kostrounovou obrátit na telefonním čísle 723 728 543 nebo e-mailu jana.kostrounova@uhk.cz. Expertka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové ráda zodpoví veškeré Vaše dotazy související s jejím odborným zaměřením.

  Mgr. Jana Kostrounová, nar. 1986, vyučuje na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové předměty Moderní politické dějiny Egypta, Politický islám či Arabský jazyk.

  Specializuje se na arabský jazyk a literaturu, Egypt, Tunisko, Sýrii, islám jako náboženství, politický islám, islámské právo a islámský radikalismus.


 • Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Administrátor webového portálu, 3.12.2014 19:55