AIESEC

AIESEC Hradec Králové

Láká Tě mezinárodní prostředí, chceš poznat nové lidi, získat pracovní zkušenosti a ještě si u toho užít spoustu legrace? Pak jsme tady přesně pro Tebe! Jsme lokální pobočkou celosvětové studentské organizace, která ve 126 zemích spojuje mladé lidi, které pojí zájem o věci kolem nich a vychovává z nich zodpovědnou budoucí generaci.

Díky AIESEC můžeš spojit příjemné s užitečným. Během studia můžeš zjistit, jak naučená teorie funguje v praxi a navíc si u toho užít zábavu se svými spolužáky, cestovat na konference i za prací do zahraničí a být v každodenním kontaktu s lidmi z celého světa.

 


Členství

Kde jinde si můžeš vyzkoušet během studia práci v týmu ve spojení se zkušenostmi např. s marketingem, prodejem ve firemní sféře, anebo s organizací projektů. Máš také možnost vést vlastní tým, zorganizovat svůj vlastní projekt nebo dokonce vést celou pobočku a díky tomu na vlastní kůži poznat, v čem spočívá management. Taková zkušenost je na trhu práce k nezaplacení.

Po celou dobu v AIESEC se Ti navíc dostává neustálého vzdělávání, jak od našich zkušených členů, tak ze strany předních firemních partnerů jako jsou např. Coca-Cola, ČSOB, Unilever a spoustu dalších.

Přihlášku ke členství najdeš zde nebo se ozvi na email clenstvihk@aiesec.cz.

Zahraniční stáže

Uvědomuješ si, jak důležité jsou dnes zahraniční zkušenosti? Pak s námi vyjeď na stáž!

Ať studuješ management, pedagogiku nebo humanitní vědy – u nás si najde své téměř každý. K dispozici máme širokou databází obsahující dobrovolnické či profesní stáže ve 126 zemích světa.

Akce AIESEC na UHK

Slyšel/a jsi o akcích jako Den studentských příležitostí, Mezinárodní den na UHK, Vánoční setkání UHK či o cestovatelských večerech SEM&TAM nebo AIESEC Academy? To je jen část z akcí, které během každého semestru pořádáme a na kterých tě rádi uvidime. Chtělo by se ti, podílet se na organizaci podobných akcích? Dej nám vědět a přidej se k našemu Event Management týmu.

Zaujalo tě něco z toho co děláme? Neváhej se nám ozvat a nebo doraž v úterý od 19.00 na A3 (budova A, Hradecká 1227), kde míváme pravidelné setkání naší pobočky.

Kontakty:
web: aiesec.cz/hradec-kralove
facebook: AIESEC_Hradec Králové
mail: hradec.kralove@aiesec.cz
chci se stát členem: lenka.matejkova@aiesec.cz
chci jet na stáž: katerina.bedliva@aiesec.cz

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 23.2.2016 14:57