Vzory tiskovin

Veškeré pokyny k užívání písma a grafiky v případě prezentace univerzity jsou dány grafickým minimanuálem logotypu a jednotného vizuálního stylu UHK. Zde vám nabízíme rozšířené příklady řešení.

a) Přejete si mít vaši tiskovinu jednoduchou a rychle připravenou? Pak můžete postupovat jako v níže uvedených příkladech. Zvolte pouze předepsaný font (viz. kapitola 4 v grafickém minimanuálu - str. 77-82), vhodnou barevnost (viz. kapitola 5 – str. 84-85) a příslušný logotyp. Výsledek můžete vhodným způsobem zpestřit některým z doplňkových prvků, jako např. rastr, bublina a jiné (viz. kapitola 5 – str. 86-91).

b) Rádi byste měli vaši tiskovinu v originálnější podobě? Pak se lze inspirovat některým z typů uvedených v následujících přehledech plakátů a pozvánek. Jedná se o kombinaci logotypu, doplňkového prvku a volné, individuálně ztvárněné plochy. Vytvoření takové tiskoviny je vhodné zadat grafikům. Nedisponuje-li vaše pracoviště či fakulta odborníkem v této oblasti, řešení vám zprostředkuje pracovník vnitřní a vnější komunikace Vojtěch Tuček.


        Propagační brožura UHK v angličtině                                           City-light


     Plakát k Hradeckým filozofickým dnům                    Plakát k návštěvě prezienta republiky


 Návrh plakátu k plánované návštěvě V. Havla                       Plakát k setkání historiků

    Plakát ke koncertu studentů hudební katedry                  Plakát k The best of LMS lectures

 

            Průvodce prváka po UHK 2016

 


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
19. 9. 2014 
Interní dokumenty
19. 9. 2014 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Boučková Zuzana, 24.10.2016 15:43