Studium

Představujeme Vám studijní nabídku Univerzity Hradec Králové.

Univerzita Hradec Králové nabízí akreditované bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v prezenční a v kombinované formě. Jednotlivé součásti univerzity kladou při přípravě svých studentů důraz na úspěšné profesní uplatnění po absolvování studia. Pravidelně sledované a vyhodnocované statistiky dokládají, že počty absolventů UHK bez zaměstnání jsou zcela minimální. Studium na univerzitě se řídí jednotnými předpisy a odehrává se v relativně komorním prostředí. To umožňuje u mnoha disciplín nastolit individuální přístup ke studentům, které pak profesorský sbor univerzity považuje za své skutečné kolegy.


Abychom Vám usnadnili orientaci v nabízených oborech, vytvořili jsme tzv. vyhledávač oborů. V rámci této aplikace si můžete vybrat konkrétní fakultu/ústav univerzity, formu a typ studia. Další možností je zvolit pouze klíčové slovo, které nejlépe popisuje oblast Vašeho zájmu. Vyhledavač pak nabídne všechny obory, které obsahují zadaná klíčová slova napříč všemi součástmi univerzity. Věříme, že u nás naleznete ten pravý studijní obor a že Vás v příštím akademickém roce budeme moci uvítat jako studenty Univerzity Hradec Králové!
 

Kontakty na studijní oddělení fakult a ústavu


Studijní oddělení Pedagogické fakulty
Studijní oddělení Fakulty informatiky a managementu
Studijní oddělení Filozofické fakulty
Studijní oddělení Přírodovědecké fakulty
Studijní oddělení Ústavu sociální prácePro snadnější orientaci na naší univerzitě jsme pro studenty prvních ročníků připravili Průvodce prváka po UHK, jehož tištěnou verzi dostávají studenti již při zápisu, anebo si ji můžete prolistovat v elektronické verzi.

 


Rozcestník

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 5.10.2016 11:27