Centralizované rozvojové programy (CRP)

Vysoké školy soutěží o podporu vyčleněnou na Centralizované rozvojové programy v rámci několika tematických okruhů každoročně stanovených ministerstvem. Projekty jsou podpořeny na základě doporučení Rady programů, poradního orgánu ministerstva složeného ze zástupců ministerstva, Rady vysokých škol a České konference rektorů.

Cílem centralizovaného rozvojového programu je přispět k naplňování jednotlivých priorit stanovených v Dlouhodobém záměru ministerstva a jeho Aktualizaci pro rok 2016.

V rámci centralizovaného rozvojového programu mohou být veřejným vysokým školám poskytovány dotace s přihlédnutím k výsledku hodnocení předložených projektových žádostí, které provede Rada programů, složená ze zástupců ministerstva, České konference rektorů a Rady vysokých škol. Výsledkem hodnocení může být doporučení úprav projektu, krácení požadovaných finančních prostředků nebo zamítnutí.

Informace k Centralizovaným rozvojovým programům naleznete na stránkách MŠMT zde.

Závěrečné zprávy projektů řešených na UHK naleznete níže v přiložených dokumentech.


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
7. 8. 2014 
Interní dokumenty
7. 8. 2014 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Čudová Edita, 27.1.2016 9:39