02.01.2017

  Přijďte navštívit Univerzitu Hradec Králové!

  Univerzita Hradec Králové zve středoškoláky a širokou veřejnost 13. a 14. ledna na Dny otevřených dveří. Bohatý doprovodný program přednášek, workshopů a doprovodných akcí, charakterizující studium a život na univerzitě, má připraveno všech pět součástí královéhradecké vysoké školy.

  „Zájemci o studium zde získají nejen informace o možnostech studia, výběru správného oboru a přípravě na přijímací zkoušky ze stran našich fakult a Ústavu sociální práce, ale také zjistí jaké zajímavé zahraniční studijní cesty či stáže svým studentům nabízíme, a také jak je podporujeme při jejich vědecké práci. Poprvé bude veřejnosti představena nová moderní budova Přírodovědecké fakulty,“ sdělila mluvčí Univerzity Hradec Králové Zuzana Boučková.

  Fakulty a Ústav sociální práce budou se svými programy a informacemi všem k dispozici v pátek od 9,00 do 13,00 a v sobotu od 9,00 do 12,00 hod. ve všech budovách kampusu UHK v Hradecké ulici č. 1227, naproti Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Pro uchazeče o studium jsou připraveny také informace o možnosti ubytování ve vysokoškolských kolejích a o podpoře uchazečů se specifickými potřebami.

  Studentům Univerzita Hradec Králové nabízí více než 150 bakalářských, magisterských a doktorských studijních oborů, stáže nejen v zemích Evropské unie, ale i v Asii, Americe a v Africe.

  Ing. Zuzana Boučková
  tajemnice pro vnější vztahy UHK
  tisková mluvčí UHK


 • Více z Tiskove-zpravy

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 22.2.2017 14:38