10.06.2015

Ústav sociální práce navazuje spolupráci s partnerskými organizacemi na Maltě a nabídne studujícím praktické stáže

Vyučující ÚSP navštívili v prvním červnovém týdnu Maltu, kde jednali na University of Malta a Paragon Europe o navázání spolupráce.

Od příštího akademického roku budou mít, v rámci programu Eramus+ , studující sociální práce možnost praktických stáží na různých pracovištích sociální péče na Maltě.  Akademickým pracovníkům i zaměstnancům nabídne ÚSP nejen možnost výukových a vzdělávacích pobytů, ale rovněž zapojení do společných vědeckých projektů.

Centrem aktivit je hlavní  město  La Valleta.

University of Malta

je  v těsné blízkosti nemocnice Mater Dei

a je velmi dobře přístupná autobusem z centra města.

Ve volných chvílích je možno díky husté síti místní dopravy  vyrazit objevovat přírodní krásy, jako je například zátoka Blue Grotto.

JUDr. Olga Sovová, Ph.D.

Naposledy upraveno: Hloušek Jan, 10.6.2015 10:38