Instalace kancelářského balíku

Instalace kancelářského balíku Office 365

Instalace nejnovější verze kancelářského balíku Microsoft Office do svého-soukromého počítače
  1. Na výchozí stránce office 365 klikněte na ikonu „nastavení“ v pravém horním rohu a vyberte položku „Nastavení služeb Office 365“.
  2. Pokračujte kliknutím na tlačítko „Nastavení“
  3. Následně potvrdíte, že chcete stáhnout krátký - asi 1 MB velký soubor pro instalaci MS Office do svého počítače, poté se odstartuje vlastní instalace. Ta probíhá skrytě, na pozadí, podle výkonu počítače a rychlosti internetového připojení, to může trvat od deseti do několika desítek minut. Po celou dobu nesmíte počítač odpojit od internetu nebo ho restartovat.
  4. Po úspěšné instalaci se objeví okno s nápisem "Vítá vás nový Office", stiskněte tlačítko "Další".
  5. Následně zvolte, zda chcete používat "doporučená" nastavení - zda může společnost Microsoft anonymně sbírat informace o vašem využití a případných problémech s MS Office či nikoliv, stiskněte tlačítko "Přijmout" (souhlas s licenčními podmínkami Microsoftu).
  6. Po instalaci MS Office klikni na tlačítko "Další" u několika informativních oken, dokud se neobjeví okno s volbou výchozích souborů, zde zvolte "Otevřené formáty Office Open XML" a potvrďte.   Instalace se ukončí, v nabídce Start (Windows 7) nebo seznamu aplikací (Windows 8. x) se objeví sekce Microsoft Office 2013 Professional Plus se všemi nainstalovanými aplikacemi.
  7. Nyní spusťte program MS Word (nebo jakoukoliv jinou aplikaci ze sady MS Office). Může nastat situace, že váš počítač už obsahuje instalovaný Microsoft účet jiné osoby - pokud ano - uvidíte to v pravém horním rohu okna programu MS Word. V tom případě musíte kliknout na "Přepnout účet" a následně se přihlásit svojí školní mailovou adresou.
 
Tímto došlo k přiřazení všech programů sady Microsoft Office k účtu spojenému s vaší školní mailovou adresou. Následně můžete začít plnohodnotně využívat všechny právě nainstalované aplikace Microsoft Office v jejich nejaktuálnější verzi.Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
22. 6. 2015 
Interní dokumenty
22. 6. 2015 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Administrátor webového portálu, 2.3.2016 14:15